KONST / Litografier / Litografi 15153184
nr 1515 3184
Barbro Bäckström
(1939-1990), Sverige
Litografi, Komposition. Signerad, numrerad 112/125, daterad 1977, bladets mått: 62x45 cm, yttermått inklusive ram: 70x51 cm
Barbro Bäckström, svensk skulptör och tecknare född 1939, död 1990.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:10:10
400 kr
Barbro Bäckström
Läs mer om Barbro Bäckström